Indiaas bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Afrikaanse figuren. Eén maal figuur in de stijl van Modigliani. Afmeting: H 33 - 53 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Een: Lantaarn ontsteker. Twee: Wandelaar met stok. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude koperen bustes van Griekse oudheden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met zwaard. Circa 1910. Door G. Jaeger. Gotthilf Jaeger, 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke asbak van zwart marmer en bronzen Tiroler jongen. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Erotische dame. 21e Eeuw. Chip. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse houtgestoken figuren met springbokken op schouder. 20e Eeuw. Afmeting: 78 - 82 cm. In goede staat.
Houtgestoken, deels vergulde cherubijnkop met houten sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moeder met kind. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boeken. 21e Eeuw. W.M.S.v H. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste. Gesigneerd Derre La Fonderie de Paris. Man met capuchon. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jager met geweer. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Tien bronzen figuren door Antoinette Ruiter. Opvolger van Jan Kip uit Oldenzaal. Ambachten et cetera. Met folders. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd terracotta figuur. Alfond de Bombay? Minimale restauratie. Afmeting: H 104 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Religieus Oostenrijks snijwerk figuur Mösern bij Seefeld Elbigalp. 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.