Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 29 cm. In goede staat.
Corneille gesigneerde houten sculptuur. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Guy Fremolle. 1933. Franse School. Stilleven met bloemen en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproductie lithografie. Maybe he became ill. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1938. Russische School. Riviergezicht met bootje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
C.A. Spann. 1944. Hollands romantisch stadsgezicht met figuren. In de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijke staat.
S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
W. Noordijk. Tweede helft 21e eeuw. Winters landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
E. Sermon. Circa 1930. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso monogram. Vissers bij fuiken. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...
Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.