Diese Webseite verwendet Cookies

25. Juliveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Duitse werken 1480
2 Duitse werken
Startpreis 20 EUR
2 Werken, 19e eeuw 1481
2 Werken, 19e eeuw
Startpreis 20 EUR
2 Etsen, C. Wahl 1482
2 Etsen, C. Wahl
Startpreis 80 EUR
Verkauft
2 Werken, 17e-18e eeuw 1483
2 Werken, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

40 EUR

Diverse aquarellen 1484
Diverse aquarellen
Startpreis 30 EUR
Verkauft
5 Etsen, 17e-18e eeuw 1485
5 Etsen, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

80 EUR

Anneke Schie, abstracten 1486
Anneke Schie, abstracten
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Portret, 17e-18e eeuw 1487
Portret, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

40 EUR

Hollandse ets, 18e eeuw 1488
Hollandse ets, 18e eeuw
Startpreis 40 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1489
Jan te Wierik, acryl op papier
Startpreis 1.000 EUR
Franke 1490
Franke
Startpreis 50 EUR
Antieke gravure, Dusseldorf 1491
Antieke gravure, Dusseldorf
Startpreis 30 EUR
2 Babyportretten 1492
2 Babyportretten
Startpreis 60 EUR
Pastel, stilleven 1493
Pastel, stilleven
Startpreis 30 EUR
2 Etsen, figuren en watergeest 1494
2 Etsen, figuren en watergeest
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Schilderij 1495
Schilderij

Ergebnis:

45 EUR

Schilderij 1497
Schilderij
Kein Mindestpreis
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1600
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

40 EUR