Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.
Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Antieke gipsen deco koe voor slagerij. Met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 31 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Oude communistische Chinese affiche met Mao Tse Tung. Vergeeld. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Duitse porseleinen kinderkoffiemolen. Circa 1930. Afmeting: 15,5 x 6 x 5 cm. In goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.
Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Blikken reclamebord met standaard. Circa 1930 - 1940. Holland - America Line. Ontwerp Alphons Pullaert België. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde 30-er jaren Art Deco schilderijen met oldtimers. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...
Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.