Diese Webseite verwendet Cookies

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vervallen uit veiling 4176
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Verkauft
Ovale spiegel 4185
Ovale spiegel

Ergebnis:

15 EUR

Mahonie klaptafel 4175
Mahonie klaptafel
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Tafeltje 19e eeuw, tegels 4125
Tafeltje 19e eeuw, tegels

Ergebnis:

20 EUR

Hangkastje 4167
Hangkastje
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Armleunstoel 4188
Armleunstoel

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Eiken commode 4104
Eiken commode

Ergebnis:

50 EUR

Mahonie bijzettafel 4160
Mahonie bijzettafel
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Spiegel 4162
Spiegel

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Hangvitrine 4179
Hangvitrine

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Gestoken Hollandse stoel 4184
Gestoken Hollandse stoel

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Eiken armleunstoel 4186
Eiken armleunstoel

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Eiken armleunstoel 4187
Eiken armleunstoel

Ergebnis:

30 EUR

Klein bewerkt tafeltje 8070
Klein bewerkt tafeltje
Startpreis 30 EUR
Stoeltje 4124
Stoeltje
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Secretaire 4198
Secretaire

Ergebnis:

35 EUR

Spiegel 4207
Spiegel
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Halve maan tafel, mahonie 4093
Halve maan tafel, mahonie

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Bibliotheek-trap 4103
Bibliotheek-trap

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Rond bijzettafeltje 4107
Rond bijzettafeltje

Ergebnis:

50 EUR

Tafeltje 4111
Tafeltje
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Tafeltje 4112
Tafeltje

Ergebnis:

40 EUR

Pianokruk 4150
Pianokruk
Startpreis 40 EUR
Wand vitrine 4151
Wand vitrine
Startpreis 40 EUR