Postzegelalbum Papua Nieuw Guinea met ca. 500 verschillende zegels.
Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.
Twee Davo albums Ned. kolonie, voornamelijk ongeb./ pf.
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Album met diverse vooroorlogse postkaarten Holland 30x26x3cm. Cond.: G
Stockboek Oostenrijk 1880/1938 incl. gestempeld (o.a. poststukken)
Groot formaat album met Nederland, stadspost Apeldoorn, verz. spec. couverts. Brieven waaronder veel voetbal (Ajax).
Album Oostenrijk met 118 stuks spec. env. "ballonvluchten" af 1967.
Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland
Doos met diverse postzegels Europa + Nederland, groot aantal spec. couverts, F.D.C. (Eerste dag brieven) in 8 albums.
Verhuisdoos met doubletten, restanten etc. (uit verzameling nalatenschap).
Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa (veel zegels)
Twee dikke stockboeken , ruimtevaart motief, ongeb. / pf.
Restant verzameling Nederland 1900/1953 in album met deels nog aardig materiaal
100 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (gedeelte met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.