Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.