Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke lamp
Ergebnis: 20 EUR

Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G

Kristallen kroontje
Ergebnis: 50 EUR

Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.

2 Kristallen wandlampen
Startpreis 60 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Staand lampje met putti
Startpreis 50 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

2 Bronzen wandlampen
Startpreis 25 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

2 Staande schemerlampen
Startpreis 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.

Messing kroonlamp
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.

Oude petroleumlamp
Ergebnis: 95 EUR

Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G

Koperen waterreservoir + wasbak
Startpreis 25 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

Kavels diversen
Startpreis 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

Messing inktstel
Startpreis 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Bronzen vijzel
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G

Apparaat in kist
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G

Set America lijn, dienblad met glazen
Startpreis 40 EUR

Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G

3 Messing bewerkte schotels
Startpreis 20 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Koperen weegschaal
Ergebnis: 110 EUR

Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm

Biedermeier weegschaal
Ergebnis: 75 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G

2 Oude lijsten met prentjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G

5 Delen divers
Startpreis 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

Antiek presenteerblad
Ergebnis: 40 EUR

Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G

3 Delen divers
Startpreis 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G

2 Grijze zuiltjes
Startpreis 85 EUR

Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G

Grote loep
Ergebnis: 90 EUR

Zeer grote verchroomde messing loep, 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond;G

Loep, geblokt handvat
Ergebnis: 110 EUR

Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G

2 Grote siervazen
Ergebnis: 185 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 70 EUR

Tiffanystijl tafellamp, met metalen bewerkte voet, 2e helft 20e eeuw 53x35cm in goede staat.

Briefopener, hoorn en been
Startpreis 30 EUR

Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G

2 Bronzen coupes
Startpreis 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Houten beeld, papegaai
Ergebnis: 100 EUR

Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G

6 Delen divers
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

Kraankan en jardiniere
Startpreis 35 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

Groninger kraantjeskan
Startpreis 50 EUR

Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R

Tinnen Art Deco set
Startpreis 80 EUR

Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G

Benen inro bamboe stijl, kikker
Startpreis 110 EUR

Oude Japanse benen Inro houder met bamboe- en kikkerdecor, 20e eeuw. In goede staat 6x4x3cm.

Benen inro met vissen
Startpreis 80 EUR

Oude Japanse benen gesneden Inro houder 2delig met karperdecor 20e eeuw 5,5x4,5x2,5 cm. In goede staat

Benen inro, Haas
Startpreis 90 EUR

Oude Japanse benen Inro houder 2delig met haas decor, 20e eeuw. In goede staat 5,5x4,3x2,7cm .

Houten inro, netsuke
Startpreis 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder met rondom dierendecor(glazen ogen) haas, rat, buffel, tijger, paard, slang, varken, leeuw en haan, tweedelig met rat aan uiteinde koord. 20e eeuw 7x6,5cm. Cond...

3 Ivoren delen (1x met gaatjes)
Startpreis 45 EUR

Drie delen antiek ivoor China, dekseldoosje met leeuwenkop, houder met schroefdraad en gaatjes , parfumflesje 2-5,5cm Cond:G

2 Figuren van hout
Startpreis 30 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm

Aziatische pennenschaal/kompas
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.

Ivorene netsuke boedha
Startpreis 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerde Chinese ivoren netsuke in Boeddha vorm, 3,7cm. Cond:G

Beeld monnik met staf en lotusknop, been
Startpreis 150 EUR

Japanse benen gesneden monnik, gesigneerd.

Ivoren beeld, man met lotus, 19e eeuw
Startpreis 380 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren figuur, mooie kwaliteit man met lotusbloem in goede staat 23cm

Ivoren beeld man met vis, 19e eeuw
Startpreis 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G

Affiche 1921
Ergebnis: 50 EUR

Oud Affiche 1921, door Charles jr. Verschuuren 1899-1955, Zuid Afrikaanse tentoonstelling, Paleis voor volksvlijt 19 Maart-10April, in folie en goede staat 28x38cm.

Biblia Hebraica 1729
Ergebnis: 150 EUR

Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G

Gebonden boek met kopergravures
Startpreis 100 EUR

Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R

Boek Bruckmanns silber lexikon
Ergebnis: 30 EUR

Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G

2 Boeken Belgische beeldende kunst
Ergebnis: 40 EUR

Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.

Hertspieghel 1694
Ergebnis: 150 EUR

Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...

2 Antieke boeken
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse boeken in Originele band, gechreven in het Latijn, Guidonis Ferratii, en Sylabus Seu Lexicon, gebruikssporen 17x12x3cm. Cond:R

Statenbijbel 1687
Startpreis 700 EUR

Zeldzame Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam. Mooie originele lederen band met bronzen sloten en hoekstukken, bevat landkaarten o.a. Jerusalem, Canaan In goede staat 43x30x14...

Boek met diverse etsen
Ergebnis: 550 EUR

Achtiende eeuws Frans antiquarisch boek, relation de sa sacree majeste Charles VI empereur des Romains 1717, met grote uitklapbare gravures(beschadigingen), originele lederen band 28x45x2cm. Cond:R

Boek
Ergebnis: 525 EUR

Frans antiquarisch boek, 17e eeuws maurice de Nassau, met gravues en adelijke portretten, originele band 5x22x32cm. Cond:R/G

Boek, Salvador Dali
Ergebnis: 110 EUR

Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G

Divers tin
Ergebnis: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

Kavel tin
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G

2 Antieke kraantjeskannen
Ergebnis: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Beschilderde kaarntjeskan, Groningen
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.

2 Kraankannen
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G

Mahonie theekistje
Ergebnis: 100 EUR

Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.

Pallisander theekistje
Startpreis 90 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G

Russische lakwerk doos
Startpreis 70 EUR

Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Startpreis 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

Koraalkleurige schroefflacon
Startpreis 30 EUR

Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G

Hohner professional
Ergebnis: 40 EUR

Mooie Hohner mondharmonica, type 64 chromonica, 4 chromatic octaves, proffessioneel model, in originele doos, in goede staat .

Speeldoos Zwitsers Reuge.
Ergebnis: 130 EUR

Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.

2 Muziekinsturmenten
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke muziekinstrumenten, viool omstreeks 1900, mist snaren, banjo, mahoniekast, draagband mist. 52-55cm

Viool
Ergebnis: 275 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken, in vioolkist 77,5cm Cond:G

Trompet, Eterna by Getzen
Startpreis 350 EUR

Oude verzilverde trompet, gemerkt Eteria by Getzen met twee mondstukken, Cond:R/G 53cm.

Ivoren snuifdoosje hoofden
Startpreis 45 EUR

Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm

Chinese/Japanse waaier
Startpreis 60 EUR

Oude beschilderde Chinese of Japanse waaier omstreeks 1930 in lijst 52x26cm Cond:G

Benen chinees handgreep.
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese handgreep van been, afkomstig van Chinees zwaard, met koper banden en figuren 11x3,2x3cm Cond:G

2 Delen Aziatica
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G

Liggende boedha
Startpreis 80 EUR

Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G

6-Delig snijwerk
Startpreis 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

2 Benen snuff bottles, aap uil
Startpreis 150 EUR

Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat

Kristallen wandlamp
Ergebnis: 75 EUR

Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G

Kristallen wandlamp
Ergebnis: 75 EUR

Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G

Bontjas met muts
Startpreis 50 EUR

Oude bontjas met muts, in goede staat, jas 87cm Cond:G

Biedermeier stoof met ketel
Ergebnis: 50 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm

Chinese vliegenvanger
Ergebnis: 70 EUR

Chinese antieke insekten verwijderaar, bekleed met roggenhuid, omstreeks 1900(beschadigd) 41cm. Cond:R

2 Kleine hanglampjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee kleine antieke kristallen hanglampen, omstreeks 1900 met messing, Cond:R/G een kristallen bolletje mist een stukje 51xø11cm.

Lamp met prismen
Startpreis 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Antiek ivoren pauwenschip
Startpreis 150 EUR

Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G

Zakhorlogestandaard, staand horloge
Ergebnis: 170 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G

Oud snijwerk met 2 zwaarden
Startpreis 60 EUR

Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.

5 Delen divers
Startpreis 20 EUR

Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G

Buffel schedel
Ergebnis: 135 EUR

Oude buffelschedel met hoorns op houten plaquette 66x52x20cm. Cond:G

Opgezette bok
Ergebnis: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

2 Barometers
Startpreis 30 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Kavel met 12 fotolijstjes
Ergebnis: 35 EUR

Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G

Chinese fotolijst
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.

Bewerkt kistje met foto's
Ergebnis: 50 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G

2 Boeken Duitsland (oorlog)
Ergebnis: 90 EUR

Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G