Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.
Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.
Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G
Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G
Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G
Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G
Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G
Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G
Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G
Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Tiffanystijl tafellamp, met metalen bewerkte voet, 2e helft 20e eeuw 53x35cm in goede staat.
Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G
Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G
Oude Japanse benen Inro houder met bamboe- en kikkerdecor, 20e eeuw. In goede staat 6x4x3cm.
Oude Japanse benen gesneden Inro houder 2delig met karperdecor 20e eeuw 5,5x4,5x2,5 cm. In goede staat
Oude Japanse benen Inro houder 2delig met haas decor, 20e eeuw. In goede staat 5,5x4,3x2,7cm .
Oude Japanse houtgesneden Inro houder met rondom dierendecor(glazen ogen) haas, rat, buffel, tijger, paard, slang, varken, leeuw en haan, tweedelig met rat aan uiteinde koord. 20e eeuw 7x6,5cm. Cond...
Drie delen antiek ivoor China, dekseldoosje met leeuwenkop, houder met schroefdraad en gaatjes , parfumflesje 2-5,5cm Cond:G
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.
Negentiende eeuwse gesigneerde Chinese ivoren netsuke in Boeddha vorm, 3,7cm. Cond:G
Japanse benen gesneden monnik, gesigneerd.
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren figuur, mooie kwaliteit man met lotusbloem in goede staat 23cm
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Oud Affiche 1921, door Charles jr. Verschuuren 1899-1955, Zuid Afrikaanse tentoonstelling, Paleis voor volksvlijt 19 Maart-10April, in folie en goede staat 28x38cm.
Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G
Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R
Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G
Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.
Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...
Twee 18e eeuwse boeken in Originele band, gechreven in het Latijn, Guidonis Ferratii, en Sylabus Seu Lexicon, gebruikssporen 17x12x3cm. Cond:R
Zeldzame Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam. Mooie originele lederen band met bronzen sloten en hoekstukken, bevat landkaarten o.a. Jerusalem, Canaan In goede staat 43x30x14...
Achtiende eeuws Frans antiquarisch boek, relation de sa sacree majeste Charles VI empereur des Romains 1717, met grote uitklapbare gravures(beschadigingen), originele lederen band 28x45x2cm. Cond:R
Frans antiquarisch boek, 17e eeuws maurice de Nassau, met gravues en adelijke portretten, originele band 5x22x32cm. Cond:R/G
Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc
Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Mooie Hohner mondharmonica, type 64 chromonica, 4 chromatic octaves, proffessioneel model, in originele doos, in goede staat .
Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.
Twee antieke muziekinstrumenten, viool omstreeks 1900, mist snaren, banjo, mahoniekast, draagband mist. 52-55cm
Oude verzilverde trompet, gemerkt Eteria by Getzen met twee mondstukken, Cond:R/G 53cm.
Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Oude beschilderde Chinese of Japanse waaier omstreeks 1930 in lijst 52x26cm Cond:G
Antieke Chinese handgreep van been, afkomstig van Chinees zwaard, met koper banden en figuren 11x3,2x3cm Cond:G
Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G
Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm
Chinese antieke insekten verwijderaar, bekleed met roggenhuid, omstreeks 1900(beschadigd) 41cm. Cond:R
Twee kleine antieke kristallen hanglampen, omstreeks 1900 met messing, Cond:R/G een kristallen bolletje mist een stukje 51xø11cm.
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Oude buffelschedel met hoorns op houten plaquette 66x52x20cm. Cond:G
Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G
Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G
Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G