Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Speeldoos 2007
Speeldoos
Startpreis 700 EUR
Monstrans 2003
Monstrans
Startpreis 650 EUR
2 Kandelaren 2014
2 Kandelaren
Startpreis 500 EUR
Lexicon 2009
Lexicon
Startpreis 400 EUR
2 Ingelegde olifanten 2015
2 Ingelegde olifanten
Startpreis 375 EUR
Verkauft
Fotolijst Louis Seize 2364
Fotolijst Louis Seize

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Inktstel met olielamp 2020
Inktstel met olielamp

Ergebnis:

350 EUR

Haardscherm 2002
Haardscherm
Startpreis 350 EUR
Groot pistool, 18e eeuw 2078
Groot pistool, 18e eeuw
Startpreis 300 EUR
Saxofoon 2252
Saxofoon
Startpreis 250 EUR
Accordeon in koffer 2251
Accordeon in koffer
Startpreis 250 EUR
Kandelaar 2035
Kandelaar
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Antieke globe 2000
Antieke globe

Ergebnis:

800 EUR

Banjo barometer 2229
Banjo barometer
Startpreis 225 EUR
Mes, Corsica 2212
Mes, Corsica
Startpreis 225 EUR
Messing schaal, vogel 2006
Messing schaal, vogel
Startpreis 220 EUR
Melkboer met lantaarn 2004
Melkboer met lantaarn
Startpreis 220 EUR
Trompet 2253
Trompet
Startpreis 200 EUR
Jachtmes 2211
Jachtmes
Startpreis 200 EUR
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré 2161
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Kassa 2001
Kassa

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Antiek slot 2359
Antiek slot

Ergebnis:

190 EUR

Bijl 2206
Bijl
Startpreis 190 EUR
Verkauft
Beeld, 3 gemsen met lamp 2017
Beeld, 3 gemsen met lamp

Ergebnis:

180 EUR