Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.
Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G
Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.
Miniatuurportret 19e eeuw van een dame met landschap op de achtergrond in messing lijst, geheel geschilderd 9,5x7,5cm. Cond.: G
Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G
Hollands 18e-19e eeuws lepelrek, origineel beschilderd met 12 gelijke gemerkte tinnen lepels in goede staat 50x28x7cm.
Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.