Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...