Prachtige eikenhouten tantalus met verchroomd beslag. Aflsuitbare likeurkelder met 3 karaffen, 4 glaasjes en lade ca. 1900 in zeer goede staat 30x27x33cm. Cond.: G
Russisch bronzen huisaltaar met emaille ca. 1900 in zeer goede staat 22,5x14,5cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Twee aparte briefopeners 1e helft 20e eeuw; 1x aluminium met gezicht met baard, gesigneerd E. Syörffy + Co Aluminium Guss en 1x Bronz Cheshire Cat 22cm. en 19,5cm. Cond.: G
Oude kunststoffen figuren-tafellamp 20e eeuw. Voorstellend een vrouw met kind en putti 67x26x18cm. Cond.: G
Prachtige Franse onderscheiding 19e eeuw "Napoleon empereur des Francais" "Honneur et patrie" in zeer goede staat 7x4cm.
Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.