Groot oud antiek tapijt, handgeknoopt veel kleurig met florale decors, iets versleten. 350x240 Cond:R/G
Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk blauw 20e eeuw 250x360, Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk rood tinten 20e eeuw in goede staat 197x308cm
Drie oude perzische kleden/kamelen zakken, handgeknoopt in goede originele staat. 110x62, 85x72, 112x63 Cond:G
Groot oud fijgeknoopt Perzisch tapijt, oranje met lichtblauw 195x285cm Cond:G
Twee oude antieke Perzische handgeknoopte tapijten 1 maal groot fijngeknoopt(restauraties) 1 kleiner fijngeknoopt tapijt (beschadigd) 154x185 en 177x92cm Cond: M/R
Drie kleine oude Perzische kleden in goede staat: 116x72cm., 139x95cm. en 130x92cm.
Oud Perzisch fijngeknoopt kleed, veelkleurig met floraal decor (licht versleten) 190x142cm. Cond.: R
Oud Perzisch (bid)kleed rood/zwart 140x90cm. en een klein Perzisch kleedje 38x35cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G