Nr. 162/4, stenen hoofd, gemodelleerd haar als Bärbel, gesloten mond, L.: 38cm.
Nr. 11, papier mache, alles is origineel, donker pruikje, blauwe ogen L.: 38cm. Cond.: U
Selba (gerestaureerd), alles origineel, bruine vaste ogen, vast hoofd van voor 1940 L.: 43cm. Cond.: R
K & R 728/4, bruine flirtogen, open mond met boven 2 tandjes, lichaam gemerkt, schildpad zitbaby L.: 33cm. Cond.: R
Oude poppen-woonkamer (eigenbouw) 2e helft 20e eeuw met diverse meubels, kabinet, piano, eethoek, bank en diverse accesoires 30x31x57cm. Cond.: G
Oude koopmanswinkel met 23 delen houten speelgoed (Duitsland, ertsgebirgte?) ca. 1950 in goede staat 26x69x25cm.
Selba, Inge van voor 1940, geel haar, vaste blauwe ogen. Mist rechts 2 vingers, benen te kort L.: 56,5cm. Cond.: R
Petite Colin, blauwe vaste ogen, gesloten mond, alles origineel L.: 57,5cm. Cond.: U
Molentje, zwart haar, blauwe ogen, gesloten mond, beweegbare handjes L.: 49cm. Cond.: U
Ongemerkt, celluloid hoofd gelijk henri van schildpad, geleed lijf van kunststof, geschilderde blauwe ogen, open gesloten mond L.: 34cm.
Pop met porseleinen hoofd, gemodelleerde strikjes in het haar, geleed lijf van hout L.: 28cm. Cond.: U