Diese Webseite verwendet Cookies

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Oosters  bureautje 4025
Oosters bureautje

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Teakhouten kast 4061
Teakhouten kast

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Grote Engelse kast 4038
Grote Engelse kast

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Klein Zwitsers kastje 4044
Klein Zwitsers kastje

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Mahonie biedermeier secretaire 4009
Mahonie biedermeier secretaire

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Kuifkast 4048
Kuifkast

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Engelse secretaire 4026
Engelse secretaire

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Empire spiegel 4034
Empire spiegel

Ergebnis:

280 EUR

Verkauft
Boulle speeltafel 4062
Boulle speeltafel

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Gedraaide zuil 4104
Gedraaide zuil

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Gedraaide zuil 4105
Gedraaide zuil

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Lederen bank L.P. 4205
Lederen bank L.P.

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Tafeltje, gevleugelde voeten 4022
Tafeltje, gevleugelde voeten

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Mahonie vitrine 4041
Mahonie vitrine

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Oude piedestal 4125
Oude piedestal

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Henry Deux buffet 4222
Henry Deux buffet

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Bankstel barokstijl 4076
Bankstel barokstijl

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Ingelegde commode 4149
Ingelegde commode

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Staande kapstok 4067
Staande kapstok

Ergebnis:

210 EUR

Verkauft
Tafel met leeuwekoppen 4007
Tafel met leeuwekoppen

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Eiken etagere 4033
Eiken etagere

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Kast 4043
Kast

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Wortelnoten tafeltje 4045
Wortelnoten tafeltje

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Bureau 4068
Bureau

Ergebnis:

200 EUR