Duitse Schwarzwalder klok met floraal decor, uurwerk met veren (zonder gewichten). Lichte beschadiging aan wijzerplaat, 28x20x10cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten skeletpendule (halfuurslag op bel) 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk en zuilen in zeer goede staat 34cm.
Kleine Duitse koekkoeksklok ca. 1900 in goede originele staat 43x43x18cm.
Oude Friese stoelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 50cm.
antiek koperen gegraveerd klokkenstel omstreeks 1900 met halfuurslag, en drie hamers op gongstaven.Cond:G 31x44x15cm
19e eeuwse Franse wandklok, koeienoog met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en parelmoer inleg. origineel uurwerk met slagwerk. 62x50x14 cm Cond:G
Oude Wuba Westminster wortelnoten tafelklok, met kwartieslag op drie gongstaven en maanstand. 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, 34cm Cond:G
Franse 19e eeuwse comtoise met aparte slinger, gesigneerd Adam Dold á Montreau, in goede originele staat 41x32x15cm.
Oude Engelse messing lantaarnklok 20e eeuw op houten stoel, rondom gegraveerd 53cm. Cond.: G
Leuke kleine mini lantaarnklok met mechanisch uurwerk, gemerkt Smiths 2e helft 20e eeuw. Bevat 8-daags uurwerk 19x7x7,5cm. Cond.: G