Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G
Oude tafelklok met wekkeruurwerk en twee figuren (compositie metaal) 2e helft 20e eeuw 37x22x9cm. Cond.: G
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat
Jugendstil keramieken klok met wekkeruurwerk ca. 1900 (functioneert niet). Gemerkt verso Vincent (niet beschadigd) 26x20x8cm. Cond.: G
Oude Hollandse mini Friese staartklok 20e eeuw in originele staat (functies niet getest), zuiltjes missen 57x14x11cm. Cond.: R-G
Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R