Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...
Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.
Twintig delen oud Herend porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 8 schotels, 8 kopjes (1 haarlijn), 2 vaasjes, 1 grote vaas, 1 reclameobject (decor van flora en goud) 5-18cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Twee oude Duitse MEissen porseleinen kannen ca. 1980 met blauw decor: 1x koffiekan, 1x theepot 14-25cm. Cond.:G
Drie oude Duitse Meissen pronkschotels 1e helft 20e eeuw (Knauf) met reliëf-, goud-, en bloemdecor in goede staat ø25-ø28cm.
Negen delen Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor "Blaue Blumen": 1x bord, 6x asbak en 1x schaaltje 11-24cm. Cond.: G
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Oud Weens handbeschilderd koffieservies met bloemdecor in goede originele staat (32 delen) 20e eeuw bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, kop en schotels 6-24cm. Cond.: G
Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen sierborden met gouddecor en mintgroene romantische voorstellingen. Gemerkt Gloria Alt Wien 20e eeuw ø27cm. Cond.: G
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)
Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G
Drie oude porseleinen dekselterrines (2x Stadt Meissen en 1x Tjechoslowakije) met bloem- en gouddecor ca. 1930 29-32cm. Cond.: G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G
Kavel met 14 Duitse Rosenthal porseleinen kop & schotels Selb-Maria US Zone en 9 losse schotels extra 7xø13cm. Cond.: G
Acht delen divers oud Meissen porselein met blauwe bloemen decors ca. 1980: 2x kop & schotels, 2x losse kopjes, 1x grote schaal, 1x bord 5,5-19cm. Cond.: R-G
Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...
Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Drie-delig koffieservies Ginori met goud- en floraal decor: 1x grote kop (gerestaureerd), 1x onderschotel (lichte randschade) en 1x cakeschotel (beschadigd) 9xø21cm. Cond.: R
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Grote oude Duits porseleinen Rosenthal vaas ca. 1980 "Kunstabteilung Selb" met decor van flora en oranje glazuur 35xø14cm.
Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G
Vier antieke porseleinen schotels met handgeschilderde portretvoorstellingen van vrouwen met hoofdbedekking ca. 1900 10-ø16cm. Cond.: G
Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G
Grote antieke Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met molendecor 40x33cm. Cond.: G
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880 (ongemerkt) met havendecor (stukje af) 40x33cm. Cond.: R
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther pronkvaas met blauw/goud floraal decor "Selb Bavaria abteilung für Kunst" ca. 1980 40,5cm. Cond.: G
Oude/antieke Chinese Yixing theepot 1e helft 20e eeuw (of ouder) met 2 koppen op de zijkanten en 1 kop op het deksel (medaillons). Gesigneerd en in goede staat 9x13,4x9,5cm.
Chinese 19e eeuwse Yixing theepot met emaille beschildering en bronzen handvat. Gesigneerd en in goede staat 12x18xø14,5cm.
Oude Chinese Yixing theepot met salamander decor 20e eeuw, gesigneerd en in zeer goede staat 12x17,3x11,3cm.
Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuyw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G
Twee grote antieke porseleinen rookverdrijvers in de vorm van papegaaien: 1x groot met groen-bruin glazuur met glazen ogen (original Aerozon) en 1x kleiner met bont glazuur en glazen ogen (ongemerkt, ...
Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen: 1x porselein met Chinees decor in Jugendstil stijl en 1x keramieken knobbelvaas met floraal decor (ongemerkt) 30-33cm. Cond.: G
Grote porseleinen bokkenrijder naar voorbeeld van Meissen 2e helft 20e eeuw (bakfoutje) 40x38x22cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen buste van Napoleon 1e helft 20e eeuw (chip van voet) 22cm. Cond.: R
Groot oud porseleinen Royal Dux paard ca. 1980 in goede originele staat 36x24x14cm.
Twee oude Chinees porseleinen naakte dames 20e eeuw in goede staat 11-8cm.
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G
Vier oude Duitse porseleinen figuren: 1x paardenkoppel cam 1980 Thüringen (goed), 1x Clown Meissen (goed), 1x poes op bal (Rosnethal (Beschadigd), 1x meisje Hutschenreuther (goed) 6-28cm. Cond.: R-G
Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G