Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G
Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G
Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R
Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G
Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.