Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G
Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G
Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.
Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.