Grote oude Duits porseleinen groep G.D.R. 60-er jaren. Voorstellend musicerend paar met hond, in goede staat 20x26x14cm.
Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R
Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G
Drie delen 18e eeuws capucijner porselein met bloemendecor; 1x kop & schotel 5xø11,6cm. (Goed) en 1x los kopje (chip) 4xø7,4cm. Cond.: R-G
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Vier delen vernikkeld koper ca. 1900; 2x theelicht, 1x koffiekan, 1x theekan 10-25cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.
Lampetstel, 5-delig,gemerkt Societe Ceramique Maastricht. bestaande uit een water kan (beschadigd, gelijmd),wasbak, po, zeepbakje en kambakje 30xø36cm. Cond.: R
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaar met gouddecor, gesigneerd K. Tutter in goede originele staat 30x36x16cm.
Twee oude Gouda platelen vazen ca. 1920-1930; 1x "Gouda Dessach 1152 Jyl", bolle vaas met floraal decor 10,3xø11cm. (Cond.: G), 1x flesvaas Arnhem met wapen van Schoonhoven (glazuurfoutjes bij kraag) ...
Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G
Duits porseleinen Roenthal figuur 20e eeuw (1 vinger eraf) 20cm. Cond.: R
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.
Groot Makkums polychroom keramieken sierschotel, verso 1919 Vredesbord "Smeed uw zwaarden tot sikkels", in goede originele staat (cracele) ø33cm.
Leuk platelen 4-delige kaststel, decor roma. Genummerd en monogram. 1 Vaas heeft 2 chips af bij voet ca. 1920 met floraal decor 14-15cm. 6-ø8cm. Cond.: R-G
Twaalf delen oud Hollands aardewerk o.a; 7x flora Gouda, 1x Regina (Amerrlaan), 4x Borden Goedewaagen Gouda 7-29cm. Cond.: G
Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.
Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Rhodian Holland, 1x vaasje (onduidelijk), 1x knobbelvaas Faroga Rembrandt en 1x dekselcoupe Flora Gouda 8,5-26cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands plateel Zwabo Tiko Gouda; 1x wandhouder, 1x vaasje, 1x klomp en 1x schotel 10-17cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands plateel; 1x presenteerschaal Tala Gouda, 1x wandrek Tiko Walko Gouda, 1x schaal Dena Gouda en 1x verdeelschaal Zwabo Tiko Gouda 17-24cm. Cond.: G
Mangaankleurige 18e eeuwse ovale tegel met religieuze voorstelling (Corpus Christie, chip) 10,5x7,3cm. Cond.: R
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G
Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl
Twee oude Duits keramieken Goebel (Hummel) vogeltjes ca. 1960, in goede originele staat 7x9cm.
Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) nr. B7522, Dorfbäckerei (voor kaars) 14x13x13,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Amazone in goede staat ø26cm.
Vijf borden Petrus Regout Maatsricht ca. 1900, decor Flora in goede staat ø26cm.
Terracotta trekpotje, China ca. 1930 met zegel op de bodem en drakendecor 9x16xø10cm. Cond.: G
Zes sierborden, Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Lente en zomer in goede staat ø23cm.
Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R
Oude keramieken Art Deco figuur ca. 1930 van een knielende vrouw met bloem, zilvergrijze glazuur (haarscheur) 36x23x14cm. Cond.: R
Grote keramieken Rörstrand Zweden vaas met zeilschepen decor ca. 1910 (oude haarscheur bij bovenrand) 32xø15cm. Cond.: R
Drie delen oud keramiek; 1x fruitschaal ca. 1921 "Wachtersbacher Steingut" 6xø18cm. , 1x schaal Göttingen ca. 1950, gemerkt E.K.. Bruin steengoed met groen glazuur 5xø17,5cm. en 1x kogelvaas Dümler en...
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...
Vier delen oud Hollands plateel; 1x mand Lola Royal Zuid Holland, 1x blaker Ata Royal Zuid Holland (haarscheur rand), 1x asbak Anita Gouda Holland en 1x mand Gouda J.P.V. 4029, 10-21cm. Cond.: G
Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Antiek Duits servies ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (gemerkt R.). Bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels en 1 schaal. 1 Chip melkkan, 1 chip schaal, verder in goede staat.
Oud 5-delig keramieken kaststel ca. 1930 Holland in Delftse stijl, 1 vogel op deksel gelijmd en 1 chip bij voet. Verder in goede staat 25-34cm. Cond.: R
Twee oud Hollands platelen sierborden; 1x Gouda Holland 155 CB en 1x Lola Royal Zuid Holland AWB ø24,5cm. en ø29cm. Cond.: G
Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G
Twee delen Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x bolle vaas en 1x blad 9-18cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels (18e eeuw of ouder). 4x gaaf en 3x met oude haarscheur en/of chip. ø14-ø16cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...
Porseleinen 9-delig kinder-koffieservies ca. 1900; koffiekan, melkkan, suikerpot, en 6 kop & schotels ( 2 kopjes gelijmd) 3,5-10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.
Drie delen antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk; 1x dekselcoupe (deksel beschadigd), decor Teadrinker en 2x bekers, decor British Castles (Goed) 10-14cm. Cond.: R-G
Vier borden ca. 1900, Societe Ceramique Maastricht, decor Hond in goede staat ø25cm.
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.
Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.
Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht 10-delig Tea Drinker servies bestaande uit; kan (chip deksel), suikerpot en 4 kop&schotels 7-13cm. Cond.: R-G
Twee grote Petrus Regout Maastricht sierschotels, decor amazone ca. 1890 in goede originele staat ø34,5cm.
Drie delen Oud Hollands plateel; 1x mand gemerkt Madeleine Zuid Holland Gouda, 1x vaasje Zenith Gouda en 1x houder Corona Gouda Holland (haarscheur) 7,5-17cm. Cond.: R-G
Opalineglazen 19e eeuwse dekselcoupe in empire stijl (deksel gelijmd, verder goed) 17xø15cm. Cond.: R
Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraaldecor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G
Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G
Kavel van 11 porseleinen engeltjes/putti o.a; Gerold Porzellan (1 chip) 10-17cm. Cond.: R-G
Twee delen Engels Wedgwood bisquit porselein; 1x asbak en 1x tablet 11-16cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Drie delen divers antiek aardewerk 19e eeuw; 1x mosterdpotje met empire figurendecor (lichte randschade onder), 1x pijpvaasje Kutani porselein met bloemendecor, 1x plated theepotje met houten greep. e...
Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.
Acht delen oud Duits porselein; 7x kop&schotels, 1x tuitvaas o.a; KPM, Furstenberg en Weimar. In goede staat 8-18cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.
Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.
Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G
Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaasje Tiko Zwaro, 1x kruik, Herft Tiko Gouda, 1x asbak Banda Royal Gouda en 1x wandbakje Iris Gouda 12-17cm.
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaas Bridge Drive Zuid Holland, 1x schotel Mona Gouda, 1x bolvaas Quo Vadis Gouda, 1x Royal Gouda Art Pottery 14-19cm. Cond.: G
Wedgwood schotel, ø32x2cm., en mokka kop en schotel, model Strattford. Cond.:U
Vier delen oud Hollands plateel; 1x kleine bolvaas Holland Rose VBK, 1x grote bolvaas Treso Gouda (haarscheur), kleine bolvaas Frsio Zenith en 1x bonbonschaal Lola Royal Gouda (beschadigd) Cond.: M-G
Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands glansplateel; 1x asbak Premeir R.K., 4x onderzetters Gouda Holland
Vier delen Oud Hollands plateel; 1x bonbonschaal ongemerkt, 1x bonbonschaal flora Gouda (set van 5 kommetjes Flora Gouda), en 1x bonbonschaal Flora Gouda (chip) 8-20cm. Cond.: R-G
Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.
Porseleinen zout, peper en mosterdset ca. 1900 in de vorm van 3 konijnen in goede staat 10x11x8cm.
Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.
Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G
Zeven oude Chinese schotels 19e-20e eeuw; 1x imari 2e helft 20e eeuw, 2x 8-kantig keramiek (floraal), 1x imari 19e eeuw, 2x 8-kantig blauw floraal ca. 1930 en 1x met geishadecor ca. 1900-1930 Cond.: G...