Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aquarel LE Ferrier, jongerenstreek bij leraar, 3x 18e eeuw cavalerie(vochtvlekken) 8 bladen dubbele etsen B.Picart direxit Cond:R/G