Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoeken zijn ook te openen (met schuiflades, houders etc.). 2e helft 20e eeuw 107x92x54cm. Cond.: G