Drie penningen: 1x Penning 1978. Carl Linneaus voor 200 jaar overleden. Door (Christien Nijland) i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. hoofd van Linneaus iets naar rechts. Kz. boom en tekst: SYSTEMA NATURA / UPPSALA Brons gegoten 65 mm., HS pag.387, 1x Penning 1975. Half eeuwfeest VPK. Door Paul Grégoire i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. zegewagen begeleidt door Amor. Kz. grote L met embleem VPK. Zilver gegoten 29 mm., HS pag. 367 en 1x Penning 1964. Ruimtevaart. Door Jan Snoeck i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. vrije associatie met ruimtevaart. Kz. sterrenstelsel. Brons 50 mm., KB VI-2944; HS pag. 299