Egyptisch terracotta beeld, Voorstellend: Isis,gesigneerd Antheunis Leiden 20e eeuw 61x12x16cm Isis, de goddelijke belichaming van het moederschap, vrouw van Osiris en moeder van horus. Zij was een ochtend godin en een de vier godinnen die het dode lichaam beschermde. . Cond.: G