Fraaie zilveren theedoos, 934/000, rechthoekig gecontourneerd met een bolle vorm. De doos staat op een rechthoekige voet met dubbele filetrand. Voorzien van en scharnierend deksel met houten knop. Gemerkt Verschuur. MT.: D. Hettinga, Harlingen, jl.:U:1829. 12x9x11cm. ca 218 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat.