Zilveren huwelijksdoosje, 925/000, rond model met los deksel. Het doosje is voorzien van allegorische voorstellingen en een grove parelrand. ø6x5cm. ca 61 gram. Nederlands jl.: j:1893. Vervaardigd voor de Engelse markt. Voorzien van pseudokeuren. Rand iets uit model, verder in goede staat.