Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw achter vleugel, Dresden, minimale beschadiging. Musicerend paar, gelijmd op marmeren basement. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goede staat.