Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.
Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.
4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.
C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.
Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.