Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Twee kleine en antieke Chinese blanc de chine hondjes. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 cm. Afmeting: H 5,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dekselvaas, geel glazuur met floraal decor en voorzien van bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schalen met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - Ø 28 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.