19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat. .
Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.
Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...
Witgouden vintage horloge, Omega, 585/000, mechanisch, met een rechthoekige kast en een gematteerde gevlochten band. Het horloge is voorzien van een zwarte wijzerplaat. Breedte 20 mm. 16 cm. Brutogewi...
Groot zilveren theeservies, 833/000 op dienblad, 835/000, model Versailles, met een theekan, melkkan en suikerpot met hout, een lepelvaas en een dienblad.25x15x18cm, 11x8x10cm, 12x9x11cm, 7x7x9cm en 4...
Antiek zilveren relikwie, 800/000, op een rechthoekig zilveren basement met een plaat met een voorstelling met een stad en op het basement een voorstelling met figuren aan het kruis, INRI, en 2 kniele...
Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Collier met een allegro schakel, 3 rijen, en in het midden versierd met een omgeslagen geelgouden, deels gematteerd, element, in het midden in een witgouden ze...
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Wat bolle ring met in het midden een rail bezet met 9 briljant geslepen diamanten. Aan de zijkanten van de ring zit een rand met 9 briljant geslepen diamanten. To...
Zilveren koffieservies, 3 delig, 833/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gevormd met cannelures. Voorzien van houten grepen. jl.: M:1922. Totaal ca 1888 gram. 32x11x33cm. 21x9x21cm...
Geelgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker met een rechthoekige blokjes schakel en in het midden een V-vormig element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal 1,16 ct. P/TW Met certific...
Witgouden slangenring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met slangvorm met in de kop een gefacetteerde robijn en in het midden een diamant met een oud briljantslijpsel, ø 5 mm SI/P. Breedte kop 35 ...
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.