This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Starting price 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen groep, kinderen
Result: 160 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Starting price 90 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groepje, wipwap
Result: 80 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

Porseleinen beeld, paarden
Starting price 60 EUR

Wit porseleinen beeld van twee paarden in galop omgeving Thuringen ca. 1920. 21,5x23,5x10,5cm. Cond.: G

Ivoren figuur
Result: 55 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G

Wedgwood 3 deel
Starting price 50 EUR

3 Delen Wedgwood porselein. 2x dezelfde koffiepotten (24x20x11cm.) + bijbehorend melkkannetje van de serie Barcaston of Etruria 20e eeuws. Cond.: G

2 Delen Herend
Result: 55 EUR

Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U

3 Delen Herend
Result: 65 EUR

3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U

Herend gebaksstel
Result: 35 EUR

Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U

Porseleinen beeld, dame
Starting price 80 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Starting price 80 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Starting price 60 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groepje
Starting price 80 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Starting price 40 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen groepje
Result: 155 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

3 Bloemvazen
Result: 25 EUR

3 Chinese porseleinen bloempotten beschilderd met bloemen. 2x 6-Hoekige potten 1x ronde pot. Eind 20e eeuw. H.: 17cm, 15cm. en 12cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Starting price 30 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

2 Beeldjes Hollohaza
Result: 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

Beeld, jongentje
Starting price 20 EUR

Gipskalken beeld van een slapend jongentje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R

4 Delen Herend
Starting price 45 EUR

4 Delen Herend porselein. 1x Ovaal schaaltje met bloemmotief 12x9cm. 1x Bonbonschaaltje in bladvorm met groene bladeren beschilderd 14x10x4cm. 1x Klein rond schaaltje met rose bloemen beschilderd ø8cm...

2 Bloemenvaasjes
Starting price 50 EUR

2 Porseleinen bloemenvaasjes. 1x vaasje van Herend porselein handbeschilderd met bloemmotief 18xø9,5cm. 1x Porseleinen vaasje van Hollohaza handbeschilderd met bloemotief 17,5xø12cm. Beide gaaf en 20e...

26 Delig servies
Starting price 40 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

3 Miniatuurtjes
Starting price 15 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G