This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Zinken beeld, vrouw
Starting price 350 EUR

Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met beren
Starting price 160 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een vrouw met poolster in de handen en twee beren aan haar zijde 21e eeuw. Mooi gepatineerd geheel staand op zwart marmeren sokkel 41,5x34x16,5cm. Cond.: G

Marmeren beeld Christus
Result: 60 EUR

Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Starting price 250 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Sculptuur Zimbawe
Starting price 75 EUR

Natuurstenen sculptuur Auri Pikiravi 1996 Afrika, "naakt", 51x24x17cm. Cond.: U

Fang masker, rood
Starting price 45 EUR

Traditioneel 40/50 jaar oud Fang masker, rood

Bronzen beeld, jager
Starting price 350 EUR

Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Result: 90 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een naakte vrouw in danshouding 21e eeuw. Zwart marmeren sokkel 45x18x12cm. Cond.: G

Houten leeuw
Starting price 40 EUR

Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.Zeer kleine beschadigingen.

Marmeren sculptuur
Starting price 60 EUR

Marmeren sculptuur op houten sokkel, gesigneerd Harry. Vermoedelijk Afrikaans. Voorstellend moederaap met jong verso twee vrouwengezichten 30x29x16cm. Cond.: U

Bronzen haan
Result: 80 EUR

Bronzen beeld eind 20e eeuw. Voorstellend een kakelende haan. Haan heeft Aziatische munten aan elkaar gereigd met een touw over de rug lopend. 36,5x26x11cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Starting price 35 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Bronzen stier
Result: 80 EUR

Bronzen beeld van een stier in gevechtshouding 21e eeuw 22x32x16cm. Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Result: 55 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U

Beeld, tempelwachter
Result: 35 EUR

Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G

Bronzen naakte dame
Result: 60 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Starting price 60 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans 20e eeuw 36x12x11cm. Cond.: U

Bronzen paard in galop
Starting price 240 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellende een paard in galop naar voorbeeld van Coreira, geheel staand op zwart marmeren sokkel. 35x44x19 cm.

2 Kaarsenkandelaars
Result: 160 EUR

2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G

Beeld, valkenier
Result: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een valkenier 47x14x13cm. Cond.: G

Beeld, visser
Result: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een jager met harpoen (visser) 50x14x13cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Starting price 30 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Bronzen engel met dame
Starting price 160 EUR

Bronzen sculptuur 21e eeuw naar voorbeeld van een 19e eeuws model. gesigneerd Massimo. Voorstellend een engel en een vrouw naast elkaar staand. Met zwart marmeren sokkel 40x23x16cm. Cond.: G

Bronzen hoofd
Result: 100 EUR

Bronzen Aziatisch hoofd met vier gezichten 19e of 20e eeuw (China of Japan) 21x19x18cm. Cond.: G