This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Franse etageretafel Art Nouveau
Starting price 210 EUR

Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U

Mahoniehouten hoekkast
Starting price 450 EUR

Mahoniehouten hoekkast Duits ca. 1860, deels met bloemmahonie fineer op zachthout. Eendeurs met in de bovenkant een lade.

Wortelnoten barok vitrinekast
Result: 300 EUR

Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G

Eiken barok secretaire
Result: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Schotse mahoniehouten commode
Starting price 390 EUR

Antieke Schotse mahoniehouten commode. 5 Laden met getorste zuilen. Scheur in het bovenblad verder in goede staat 135x125x56cm. Groot formaat Cond.: G

Ingelegd bijzettafeltje
Result: 60 EUR

Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G

2 Gestoken stoelen
Result: 380 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U

Wortelnoten theestoof
Result: 70 EUR

Wortelnoten theestoof met roodkoperen ketel en comfoor

Eikenhouten partnerdesk
Starting price 300 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Louis Seize commode
Result: 700 EUR

Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G

Hollandse Renaissansce kast
Result: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Starting price 800 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

17e Eeuwse bolpoottafel
Starting price 1.300 EUR

17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G

Kaarttafel
Starting price 275 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel (opklapbaar) in goede staat. Eind 19e eeuw op gedraaide poten 72x84x42cm. Cond.: G

Mahoniehouten kast
Result: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G

Tweedeurs linnenkast
Result: 275 EUR

Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U

Eiken tweedeurs kast 1820
Result: 800 EUR

Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Result: 150 EUR

Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U

Bijzettafel met tegel
Result: 40 EUR

Oud bijzettafeltje met grote tegel met bloemotief 20e eeuw 70x40x40cm. Cond.: U

Eiken kabinetkast
Result: 800 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G

Eikenhouten kuifkabinet
Starting price 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Perzisch kleed 135x84cm.
Result: 25 EUR

Perzisch kleed 135x84cm. Cond.: G

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Result: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G

Perzisch kleed 202x135cm.
Result: 40 EUR

Perzisch kleed 202x135cm. Cond.: G