Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat
Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.