This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen dekseldoos
Result: 90 EUR

Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Result: 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Map met lepeltjes
Result: 30 EUR

Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.

4x Diverse lakstempels
Result: 60 EUR

Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

3x Koperwerk
Starting price 50 EUR

Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.

Boheemse glazen wandlamp
Result: 160 EUR

Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.

3x Antieke kraantjeskannen
Result: 60 EUR

3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Franse tazza, 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tabakspijp
Result: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Starting price 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Zandstenen leeuwekop
Result: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Verdeelschaal op dienblad
Starting price 50 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Result: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Jugendstil lectuurhouder
Result: 35 EUR

Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke weegschalen
Starting price 40 EUR

Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...

4x Reclame borden
Starting price 50 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...

2x Schaakspellen
Starting price 100 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...

Antieke petroleumlamp, 1900
Starting price 75 EUR

Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten
Result: 50 EUR

Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.

6 Zilveren munten NL
Starting price 50 EUR

Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.

Antieke houten wanddiorama, 1920
Result: 140 EUR

Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Result: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.

Louis Seize pendule
Result: 1.250 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.