This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Porseleinen inktpotje
Starting price 30 EUR

Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.

Grote doos diversen
Result: 10 EUR

Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G

Platelen kaststel
No reserve price

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

2 Kaiser vazen
Result: 32 EUR

2 Porseleinen dekselvazen gemerkt: Kaiser W. Germany 30-er jaren. Handbeschilderd met bloemen 24xø14cm. Cond.: G

5 Imari borden
No reserve price

5 Imari borden eind 20e eeuw. 3x kleine borden met bloemdecor ø16cm. 2x grote borden ø21cm. Cond.: U

Opaline vaas
No reserve price

Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G

2 Imari borden
No reserve price

2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

2 Imari aanbiedschaaltjes
Result: 15 EUR

2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G

4 Familie Rose bordjes
No reserve price

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

3 Delen imari
No reserve price

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

Aardewerken kaststel
No reserve price

3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G

3 Delen glas
No reserve price

3 Delen glas o.a; een glazen blauwe dekselvaas(18,5x15cm.) met divers slijpsel en 2 glazen tulpenvazen 40cm.

4 Karaffen
Starting price 30 EUR

4 Diverse karaffen, glas en kristal 20e eeuw. Cond.: G

Chinese schotel, zilveren beugel
Result: 60 EUR

Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)

2 Capucijner kop en schotels
Result: 20 EUR

2 Capucijner kop en schotels 18e eeuws. 1x kop(5xø8cm) en schotel(ø12cm) met vogel- en landschapsdecor. 1x kop(4,5xø7,5cm, randschade) en schotel(ø11cm, gaaf) met bloemdecor.

Serie porseleinen borden
No reserve price

6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G

2 Porseleinen borden, molens
No reserve price

2 Oud Hollandse borden, Ø24cm. Cond.: U

Kristallen schaal
Starting price 20 EUR

Mooi geslepen kristallen schaal, 4,5xø28cm. Cond.: U

Kristallen mandje
Starting price 30 EUR

Mooi geslepen kristallen mandje, 12xø25cm. Cond.: U

Kristallen hengselmandje
Starting price 20 EUR

Mooi geslepen kristallen hengselmandje met bloemmotief, 20x20x12cm. Cond.: U

Kristallen driehoekschaal
Starting price 20 EUR

Mooi geslepen driehoekige schaal, licht beschadigd, 4,5xø23cm. Cond.: G

Baardmankruik
Starting price 300 EUR

Antiek originele baardmanskruik ca. 1900. Kruik is van aardewerk 37xø21cm. Cond.: G

Kaasplateau
Result: 10 EUR

Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.

3-Delig kaststel Satsuma
No reserve price

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G