Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.
3 Chinese bordjes met bloem- en takmotief 18e eeuw. 1 Heeft lichte randschade ø16,5cm. Cond.: G
Proeflepel van been, in de vorm van een mannelijk figuur,hoofd met kurkentrekker.20e eeuw,L.17.5cm.
4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G
4 Vroeg 19e eeuwse capucijner schoteltjes met bloemmotief. Schoteltjes hebben randschade ø12cm.
Proeflepel van been 20e eeuw, heft in de vorm van een skelet in mantel, hoofd is een kurkentrekker.L.17.5 cm.
5 Eierschaal porseleinen kop & schotels eind 19e eeuw met landschapsdecor H.: 6cm. Cond.: G
5 Capucijner Chinese schoteltjes 18e eeuw. 3x met Fam. Rose decor gebloemd ø12cm. 2x met blauw bloemdecor ø12cm. Zeer lichte randschade bij enkele. Cond.: G
Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.
10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R
Twee 18e eeuwse blauw Chinese borden. 1x Met bloem- en takmotief met bloemen in de omranding. Bodem met haarscheurtje ø23,5cm. 1x Met wierookvat met bloemen en 6 bloemen in de omranding ø23,5cm.
2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G
Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie
Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.
Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.
Snuifflesje van been gestoken in de vorm van een figuur met spin 20e eeuw H.7.5 cm.
2 Fûrstenberg bordjes,begin 20e eeuw,met goudrand, l.best.Ø 18cm.
Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
Kompas 20e eeuw,been, deksel en bedem gegraveerd met een reismotief L.6cm.