This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Imari kop en schotel
Starting price 30 EUR

Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.

3 Bordjes 18e eeuw
Result: 50 EUR

3 Chinese bordjes met bloem- en takmotief 18e eeuw. 1 Heeft lichte randschade ø16,5cm. Cond.: G

Kurkentrekker met lepel
Result: 70 EUR

Proeflepel van been, in de vorm van een mannelijk figuur,hoofd met kurkentrekker.20e eeuw,L.17.5cm.

4 Chinese kopjes
Starting price 50 EUR

4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G

4 Capucijner schoteltjes
Starting price 30 EUR

4 Vroeg 19e eeuwse capucijner schoteltjes met bloemmotief. Schoteltjes hebben randschade ø12cm.

Kurkentrekker met lepel
Result: 70 EUR

Proeflepel van been 20e eeuw, heft in de vorm van een skelet in mantel, hoofd is een kurkentrekker.L.17.5 cm.

3 Chinese kopjes
Result: 40 EUR

3 Gekleurde Chinese kopjes met bloemdecor 19e eeuw. 4xø7,5cm.

5 Eierschaal kop & schotels
Starting price 60 EUR

5 Eierschaal porseleinen kop & schotels eind 19e eeuw met landschapsdecor H.: 6cm. Cond.: G

Dobbelstenen in doosje.
Result: 70 EUR

Dobbelsteenbeker met 6 dobbelstenen van been,20e eeuw,H.4cm.

5 Capucijner schoteltjes
Result: 60 EUR

5 Capucijner Chinese schoteltjes 18e eeuw. 3x met Fam. Rose decor gebloemd ø12cm. 2x met blauw bloemdecor ø12cm. Zeer lichte randschade bij enkele. Cond.: G

5 Kopjes & 12 schoteltjes
Result: 90 EUR

5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G

6 kop & schotels + bonbonschaaltje
Result: 70 EUR

6 Japanse kop & schotels en een bonbonschaaltje. Gemaakt van zeer fijndradig hout en met goudverf opgeschilderd. Elke kop apart beschilderd bijpassend bij de schotel. Tevens 4 lepeltjes erbij Cond.: G

Wandbord plateel
Starting price 190 EUR

Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.

10 Delen Chinees porselein
Result: 40 EUR

10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse blauw Chinese borden. 1x Met bloem- en takmotief met bloemen in de omranding. Bodem met haarscheurtje ø23,5cm. 1x Met wierookvat met bloemen en 6 bloemen in de omranding ø23,5cm.

2 Kop en schotels
Result: 45 EUR

2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G

Plateel vaas
Result: 90 EUR

Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie

Porseleinen plaquette
Starting price 180 EUR

Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.

Porseleinen plaquette
Starting price 200 EUR

Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.

Parfumflesje, been
Result: 60 EUR

Snuifflesje van been gestoken in de vorm van een figuur met spin 20e eeuw H.7.5 cm.

2 Fûrstenberg bordjes
Starting price 40 EUR

2 Fûrstenberg bordjes,begin 20e eeuw,met goudrand, l.best.Ø 18cm.

Dobbelstenen in doos
Result: 120 EUR

Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.

Chinees aardewerken vaas
Starting price 150 EUR

Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.

Kompas, been
Starting price 60 EUR

Kompas 20e eeuw,been, deksel en bedem gegraveerd met een reismotief L.6cm.