Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.best. ovale voet. H.60 cm.
4 Porseleinen ijscoupes,ca.1900,met goudrand en bloemdecor, H.9 cm.
Porseleinen danseres ca. 1920 met stempel (vermoedelijk Duits of Tsjechoslowakije) 18x15x7cm. Cond.: U
2 Blauw Chinese borden 18e eeuw , handbeschilderd met wierookvat en bloemen. Achterkant met teken van twee vissen. Beide borden lichte randschade, 1 met haarscheur ø21cm.
3 Blauw Chinese borden 18e eeuw met bloem- en takmotief. 2 Borden hebben 1 randchipje, 1 bord is gelijmd en gerestaureerd ø22cm.
2 Japans porseleinen borden genaamd Fukukawi. Fijn handbeschilderd met bomendecor. Borden hebben kleine chips. Begin 20e eeuw ø24cm.
3 Glazen beelden o.a; 2 ballerina's van 28cm en een glazen dolfijn 16cm.eind 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken wandplaquette met landschapsdecor o.a; rivier met dorpsgezicht en een molen. Gemerkt ED. Valkhoff Hooge Zwaluwe 20e eeu. 28,5x26cm.
Antiek ivoren Netsuke, Japanse boer met schep. Een Netsuke werd vroeger aan de riem gedragen. Zeer fijn gedetailleerd 5x3x2,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren Netsuke monnik met een instrument. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd 5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G
Glazen karaf met originele stolp. Stolp is voorzien van 2 silver plated zittende figuren eind 20e eeuw. 28xø13,5cm. Cond.: G