This website uses cookies

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Groot aardewerken beeld
Starting price 300 EUR

Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.best. ovale voet. H.60 cm.

Dobbelsteen, been
Result: 60 EUR

4 Porseleinen ijscoupes
Starting price 80 EUR

4 Porseleinen ijscoupes,ca.1900,met goudrand en bloemdecor, H.9 cm.

Royal Albert,eetservies
Starting price 300 EUR

Royal Albert,ontbijtservies
Starting price 180 EUR

Royal Albert ,koffieservies
Starting price 300 EUR

Porseleinen danseres
Starting price 40 EUR

Porseleinen danseres ca. 1920 met stempel (vermoedelijk Duits of Tsjechoslowakije) 18x15x7cm. Cond.: U

Gouda plateel vaas.
Result: 60 EUR

2 Chinese borden
Starting price 60 EUR

2 Blauw Chinese borden 18e eeuw , handbeschilderd met wierookvat en bloemen. Achterkant met teken van twee vissen. Beide borden lichte randschade, 1 met haarscheur ø21cm.

3 Chinese borden
Starting price 60 EUR

3 Blauw Chinese borden 18e eeuw met bloem- en takmotief. 2 Borden hebben 1 randchipje, 1 bord is gelijmd en gerestaureerd ø22cm.

2 Japanse borden
Starting price 20 EUR

2 Japans porseleinen borden genaamd Fukukawi. Fijn handbeschilderd met bomendecor. Borden hebben kleine chips. Begin 20e eeuw ø24cm.

4 Aardewerken borden Swatow
Result: 25 EUR

3 Glazen beelden
Starting price 25 EUR

Platelen klokje
Starting price 175 EUR

Porseleinen beeld, chinees
Starting price 20 EUR

Glazen karaf + glazen rookverdrijver
Result: 20 EUR

Aardewerken wandplaquette
Starting price 25 EUR

Aardewerken wandplaquette met landschapsdecor o.a; rivier met dorpsgezicht en een molen. Gemerkt ED. Valkhoff Hooge Zwaluwe 20e eeu. 28,5x26cm.

3 Delen gekleurd glas
Starting price 15 EUR

Ivoren Netsuke, boer
Starting price 90 EUR

Antiek ivoren Netsuke, Japanse boer met schep. Een Netsuke werd vroeger aan de riem gedragen. Zeer fijn gedetailleerd 5x3x2,5cm. Cond.: G

Ivoren Netsuke, monnik
Starting price 90 EUR

Antiek ivoren Netsuke monnik met een instrument. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd 5x3x2cm. Cond.: G

Ivoren beeldje op console
Starting price 125 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G

Benen doosje
Result: 35 EUR

Karaf met verzilverde dop
Starting price 35 EUR

Glazen karaf met originele stolp. Stolp is voorzien van 2 silver plated zittende figuren eind 20e eeuw. 28xø13,5cm. Cond.: G

Bewerkt vaasje met zilveren rand
Starting price 40 EUR