This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Porseleinen groepje, wipwap
Starting price 90 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

2 Beeldjes Hollohaza
Starting price 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

3 Beeldjes Hollohaza
Starting price 30 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Porseleinen groepje
Starting price 190 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

Beeld
Starting price 20 EUR

Aardewerken abstract beeld van een man en vrouw in elkaar gesmolten. Het geheel is geglazuurd eind 20e eeuw. 30x16x14cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje, tovenaar
Starting price 50 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen groep
Starting price 20 EUR

Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R

Porseleinen groepje
Starting price 90 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

8-Hoekig Chinees bord
Result: 25 EUR

8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.

Porseleinen figuur
Starting price 250 EUR

Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)

Chinees bord 18e eeuw
Starting price 35 EUR

Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje

Porseleinen theekan
Result: 50 EUR

Grote blauwe porseleinen Chinese theekan met messing hengsel ca. 1960. Kan is gedecoreerd met draken, Tuit heeft een chip 27x23,5x7,5cm. Cond.: G

Chinees bord
No reserve price

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Chinees imari bordje
Result: 110 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

Chinese soepterrine-onderschotel
Result: 55 EUR

Grote Chinese onderschotel van een soepterrine 18e eeuws. Langwerpig en 8-hoekig met bloemmotief. 1 hoekje is gelijmd Cond.: G 37x29x7cm.

Chinees schoteltje
Starting price 75 EUR

Chinees gekleurd porseleinen "Mandarijn" schoteltje met figurendecor 19e eeuws. ø15cm. Cond.: U

Chinese vaas 1900
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G

5 Chinese borden
Result: 45 EUR

5 Diverse Chinese 18e eeuwse borden. 1x bloemmotief met klein bloempje in het midden, 1x bladmotief (haarscheur), 1x 8-hoekig bord met landschaps/huizendecor (is gelijmd), 12x bloemmotief (beide met h...

2 Satsuma vogels ca. 1880
Starting price 200 EUR

2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G

5 Japanse borden
Starting price 20 EUR

5 Diverse Japanse borden, allen begin 20e eeuw. 1x Satsuma bord met drie figuren, 2x Kutani borden met paradijsvogels 2x Kutaniborden (tempel en bloem+vlinder) Cond.: G

3 Delig kaststel
Result: 27 EUR

3-Delig Delfts bluaw kaststel gemaakt door Royal Sphinx BV Holland 70-er jaren. Kaststel is geheel gedecoreerd met bloemen 34xø20cm. Cond.: G

3 Delfts blauwe pauw borden
Result: 70 EUR

3 Delfts blauwe pauw borden 18e eeuw. 1x gaaf, 1x kleine chip, 1x restauratie verder gaaf ø23,5cm.

3 Porseleinen beeldjes
Result: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G

Bokaal met vaas
Starting price 150 EUR

Tafelopzet 1e helft 20e eeuw,ronde messing voet met 3 gebogen zuilen waarop een groene glas schaal met met kleine barst. H. 28 cm.