Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.
2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G
3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.
Aardewerken abstract beeld van een man en vrouw in elkaar gesmolten. Het geheel is geglazuurd eind 20e eeuw. 30x16x14cm. Cond.: G
Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.
Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R
Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.
8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)
Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje
Grote blauwe porseleinen Chinese theekan met messing hengsel ca. 1960. Kan is gedecoreerd met draken, Tuit heeft een chip 27x23,5x7,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
Grote Chinese onderschotel van een soepterrine 18e eeuws. Langwerpig en 8-hoekig met bloemmotief. 1 hoekje is gelijmd Cond.: G 37x29x7cm.
Chinees gekleurd porseleinen "Mandarijn" schoteltje met figurendecor 19e eeuws. ø15cm. Cond.: U
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G
5 Diverse Chinese 18e eeuwse borden. 1x bloemmotief met klein bloempje in het midden, 1x bladmotief (haarscheur), 1x 8-hoekig bord met landschaps/huizendecor (is gelijmd), 12x bloemmotief (beide met h...
2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G
5 Diverse Japanse borden, allen begin 20e eeuw. 1x Satsuma bord met drie figuren, 2x Kutani borden met paradijsvogels 2x Kutaniborden (tempel en bloem+vlinder) Cond.: G
3-Delig Delfts bluaw kaststel gemaakt door Royal Sphinx BV Holland 70-er jaren. Kaststel is geheel gedecoreerd met bloemen 34xø20cm. Cond.: G
3 Delfts blauwe pauw borden 18e eeuw. 1x gaaf, 1x kleine chip, 1x restauratie verder gaaf ø23,5cm.
3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G
Tafelopzet 1e helft 20e eeuw,ronde messing voet met 3 gebogen zuilen waarop een groene glas schaal met met kleine barst. H. 28 cm.