This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen Torso
Starting price 240 EUR

Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U

Bronzen beeld koningin
Starting price 90 EUR

Bronzen beeld van een Egyptische farao staand met de armen gekruisd midden 20e eeuw. 45x13x9cm. Cond.: G

Masker, Pende groot
Result: 65 EUR

Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.

Beeld van een vrouw
Starting price 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Houten sculpture
Result: 15 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jager
Result: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G

Bronzen Hertebuste
Starting price 315 EUR

Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U

Masker Bakngo wit
Starting price 45 EUR

Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo.
Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.

Boedha
Starting price 60 EUR

Bronzen beeld van een zittende boedha ca. 1970 17x11x7,5cm. Cond.: U

Glazen zeearend
Starting price 70 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Starting price 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Bronzen gans
No reserve price

Bronzen sculptuur van een staande gans, mooi gedetailleerd 20x12x6cm. Cond. :G

Bronzen jongen met kruik
Starting price 725 EUR

Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.

2 Olifanten
Result: 35 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. 1x 21cm. (mist 3 nagels). 1x Grote olifant met 2 mensen op de rug H.: 38cm. (heeft geen slagtanden)

Masker
Result: 30 EUR

Chowke masker uit Congo. Het masker is 34 cm en ongeveer 35 jaar oud.

Bronzen Beer
Starting price 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Bronzen beeld, jager
Starting price 350 EUR

Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwartmarmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G

2 Beelden, compositie
Result: 40 EUR

Paar beelden van compositie begin 1900, voorstellend 1x man met fakkel in de hand staand op een leeuw. 1x Vrouw met tak in de hand staand op een leeuw. 51x14,5cm. Cond.: G

Kindeke Jezus 18e eeuws
Starting price 450 EUR

18e Eeuws houten beeld van kindeke Jezus afkomstig uit een oude kerststal. Beeldje is gemaakt van een strolijf, met houten benen, armen en hoofd. Geheel met oude kleding 55x26x22cm. Cond.: R-G

Tinnen beeldje
Starting price 30 EUR

Tinnen beeldje van de ark van Noach met dieren op de boot 20e eeuw. 8x10x2,5cm.

2 Bronzen dekselvaasjes
Result: 40 EUR

2 Bronzen dekselvaasjes 20e eeuw Afrikaans. De grote is primitief op een zeer goede manier gemaakt, het deksel heeft 3 figuren afbeeldend die een dier uit een val halen 22x13,5cm. Het kleine dekselpot...

Bronzen sculptuur op houten sokkel
Starting price 125 EUR

Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.

Bronzen hondje
Starting price 275 EUR

Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.

2 Olifanten
Result: 25 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G