This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Grote antieke blikken hutkoffer, 1920
Starting price 40 EUR

Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Bureauset
Starting price 40 EUR

Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

4x Antiek koperwerk
Starting price 40 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Starting price 40 EUR

Twee Parker rollerbalpennen, model I.M. Nieuw. 14 cm.

2 Parker pennen
Starting price 40 EUR

Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Starting price 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Starting price 50 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

7x Kandelaren
Starting price 50 EUR

Zeven diverse oude en antieke kaarskandelaren. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: notenhout, brons, metaal, plated. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Starting price 50 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Starting price 50 EUR

Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee ketels, kraantjeskan, trechter met wijwaterhouder. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp
Starting price 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Starting price 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Aziatische tafelbellen
Starting price 50 EUR

Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

4x Antieke vazen
Starting price 50 EUR

Vier antieke vazen. Bestaande uit: Twee koperbeslagen vazen met zinken binnen-vazen, Jugendstil. Circa 1915. Eén terracotta vaas met figuren. Eén pelgrimsfles, kalebas met leder bekleed. Gesigneerd M....

3x Oude lijsten
Starting price 50 EUR

Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Starting price 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

2x Emaille asbakken
Starting price 50 EUR

Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.

Tic Tac reclame display
Starting price 50 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Starting price 50 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

2x Art Deco boekensteunen
Starting price 50 EUR

Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Antiek reclamebord Arwa
Starting price 50 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Starting price 50 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.