This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Oud Chinees waterpotje
Starting price 1.400 EUR

Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Result: 275 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Starting price 50 EUR

Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Result: 170 EUR

Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Result: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Result: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

4x Antieke fotoalbums
Result: 100 EUR

Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Result: 90 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

2x Oude Sitzendorf figuren
Result: 45 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Starting price 400 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Antiek theeservies + dienblad
Starting price 60 EUR

19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....

Oude Chinese dekselvaas
Result: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Result: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Empire vazen
Starting price 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.

3x Design wandtegels
Starting price 60 EUR

Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

17x 19e Eeuwse wandtegels
Result: 180 EUR

17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Starting price 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Result: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Starting price 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

G. Krol, Rivier de Dinkel
Result: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.

Bronzen penning: XXV Aniversario del Banco Popular Argentino
Starting price 50 EUR

Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Result: 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee
Result: 120 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.