Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.
Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogde deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch vloerkleed met floraal decor. In de kleuren: Oker, blauw en zwart. Afmeting: 245 x 170 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed in pasteltinten. Floraal decor. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met bont floraal decor. Afmeting: 275 x 190 cm. In goede staat.
Donkerrood Perzisch kleed met zwart/wit. Afmeting: 252 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Oosters handgeknoopt Kashmir kleed met floraal decor. Met certificaat, waarde Hfl. 3.750,= Afmeting: 162 x 243 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Blauw/roze/grijs. Afmeting: 240 x 168 cm. In goede staat.
Vier kleine diverse oude Perzische kleden met floraal decor etc. Afmeting: 79 x 97 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Oude handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur met lichte omranding. Afmeting: 425 cm x 87 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 93 cm / 157 x 98 cm. In goede staat.
Lang Oosters bidkleed met zeven coulissen. Afmeting: 228 x 85 cm. In goede staat.
Rood Perzisch kleed met florale decor. Recentelijk gereinigd. Afmeting: 163 x 113 cm. In zeer goede staat.
Twee oude rood-blauwe Perzische kleden. Afmeting(en): 90 x 97 cm + 100 x 99 cm. In goede staat.
Oude Chinese loper met pioenrozen decor. Afmeting: 185 x 93 cm. In goede staat.