Oude Franse boeren wijnspinde. Antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 157 x 72 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...
Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Goudkleurige 19e eeuwse houtgestoken bijzettafel met zwart marmeren blad. Afmeting: 81 x ø 48 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met petit point bekleding. Afmeting: 90 x 54 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl fauteuil van notenhout, met goede stoffering. Afmeting: 96 x 67 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse handbeschilderde mini-tafelset met bloemen decor. Afmeting: 65 - 72 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse notenhouten Biedermeier stoelen met rozen decor snijwerk. Afmeting: 94 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten piedestals in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 121 x 37 x 35 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken piedestal met olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Franse kersenhouten tafel met lade. Houtgepind. Mooie patina. Afmeting: 50 x 73 x 96 cm. In goede staat.