This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen
Result: 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Starting price 150 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Starting price 100 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Result: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Starting price 150 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot
Result: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Starting price 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Starting price 350 EUR

Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper
Result: 180 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met stoomsleper. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Starting price 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel
Result: 50 EUR

A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Starting price 30 EUR

Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

K. Bender, Hollands ijsgezicht
Result: 100 EUR

K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.

Monogram W.D.L., Hollandse vissersboot met vissers
Starting price 600 EUR

Monogram W.D.L. 1879. Hollandse vissersboot met vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Result: 60 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Result: 85 EUR

H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam
Result: 80 EUR

George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs
Result: 145 EUR

S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Result: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Starting price 30 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

C.A. Spann, Romantisch stadsgezicht
Result: 100 EUR

C.A. Spann. 1944. Hollands romantisch stadsgezicht met figuren. In de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten en figuren op strand
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Starting price 30 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.