This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke pathefoon, 1920
Starting price 150 EUR

Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Antiek nachtkastje met marmeren blad, 1900
Starting price 60 EUR

Antiek vurenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 82 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Antieke eiken partnerdesk
Result: 160 EUR

Antieke eikenhouten partnerdesk schrijfbureau met deuren en diverse lades. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 150 x 90 x 78 cm. In goede staat.

Oude ovale spiegel
Result: 90 EUR

Mooie oude ovale facet geslepen spiegel met hout en messing. Afmeting: 95 x 75 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel (mahonie)
Starting price 220 EUR

Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.

Armleunstoel, J. Kohn
Starting price 80 EUR

Armleunstoel. J. Kohn. Vervaardigd van gebogen notenkleurig beukenhout. Afmeting: 120 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Gründerzeit kapstok, 1900
Starting price 90 EUR

Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met rechthoekige spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing versieringen/beslag. Eén ring mist. Met zes messing kledinghaken. Gebruikssporen. Afmetin...

Gründerzeit kapstok, 1900
Result: 50 EUR

Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing ringen en zes haken. Gebruikssporen. Afmeting: 42 x 94 x 13,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse armstoel
Starting price 145 EUR

18e Eeuwse massief eikenhouten gesneden Barok armleunstoel. Rugleuning en zitvlak uitgesneden met figuren, ranken, en vrouwen torso in medaillon. Afmeting: 89 x 74 x 54 cm. In goede staat.

Antieke commode met marmeren blad
Result: 65 EUR

Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.

Tafel Engelse stijl
Starting price 140 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Duitse penant commode
Starting price 250 EUR

Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Starting price 180 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Starting price 190 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Starting price 200 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Mahoniehouten commode, 1830
Starting price 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
Result: 500 EUR

Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

Wandtafeltje met putti
Starting price 225 EUR

Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Starting price 25 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900
Starting price 500 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.

Antieke pronkkast, 1915
Result: 800 EUR

Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.

Boekenkast, Amsterdamse School
Result: 70 EUR

Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.

Antieke halspiegel, 1860
Starting price 100 EUR

Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.

Kastje met lade, 1930-1940
Starting price 30 EUR

Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.