This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke houten schooltas
Result: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Starting price 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.

Chinese kast, 1900
Starting price 500 EUR

Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Starting price 150 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw
Result: 235 EUR

Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Result: 200 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 19e eeuw
Result: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Starting price 60 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees draken bord
Starting price 200 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.

Zilveren collier met knopjes
Result: 85 EUR

Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat

Eiken secretaire, 1860
Starting price 400 EUR

Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Result: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Starting price 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren oorhangers met barnsteen
Starting price 30 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat

Opaal ring, goud op zilver
Result: 35 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Result: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

2x Oude Chinese vaasjes
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Hummelfiguren
Result: 110 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Result: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

2 Barnstenen colliers Art deco
Result: 90 EUR

Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...

Gouden horloge
Result: 150 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat

Gouden ring met cultive parel
Starting price 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat

2x Antieke stenen gotische bogen
Result: 130 EUR

Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Kandelaar, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.