Opvallende brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57. In zeer goede staat
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat
30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.
Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.
Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...
Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van kaasvormige bloedkoralen, ø 10 mm. bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. 50 cm. ca 85 gram. In goede staat
Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat
Fries zilveren oorijzer, 833/000, met zilveren kappen met bloemrozetten en een parelrand. MT.: A.G.Kijlstra, Drachten. jl.:E:1889. ca 103 gram. Iets uit model, verder in zeer goede staat.
Gouden ring, 833/000, met diamant. Ring met een ovale kop bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. 20x12mm. ø 50. MT.: Klumpers. ca 5,2 gram. In goede staat
Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.