This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Rosé gouden ring met triangel diamant
Starting price 2.400 EUR

Opvallende brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57. In zeer goede staat

Bronzen figuur, Zigeuner jongen met hoed
Starting price 120 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dansende dame
Result: 275 EUR

Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen'
Starting price 50 EUR

Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Ontwerp Scandinavian Air Expres
Starting price 50 EUR

Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

6x Antieke Japanse schalen
Starting price 60 EUR

Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees vaasje
Starting price 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Starting price 60 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

18e Eeuws Barok Heilig figuur
Starting price 750 EUR

Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Haas
Starting price 120 EUR

Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren Weense spiegel
Result: 200 EUR

Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat

Frans emaille reclamebord
Starting price 50 EUR

30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Opera Vermeille
Starting price 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.

2x Antieke Indonesische Sirih-houders
Starting price 50 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...

Verguld houten crucifix
Result: 50 EUR

Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Antieke viool, Hopf
Result: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Bloedkoralen ketting
Starting price 800 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van kaasvormige bloedkoralen, ø 10 mm. bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. 50 cm. ca 85 gram. In goede staat

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille
Starting price 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.

Gouden choker
Starting price 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

Fries zilveren oorijzer met stiften
Starting price 250 EUR

Fries zilveren oorijzer, 833/000, met zilveren kappen met bloemrozetten en een parelrand. MT.: A.G.Kijlstra, Drachten. jl.:E:1889. ca 103 gram. Iets uit model, verder in zeer goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 250 EUR

Gouden ring, 833/000, met diamant. Ring met een ovale kop bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. 20x12mm. ø 50. MT.: Klumpers. ca 5,2 gram. In goede staat

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Result: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Result: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

6x Perzië, divers
Starting price 60 EUR

Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.