Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102